Facebook Instagram

KMT Supertherm 90

  • Grubość skrzydła 90 mm
  • Przegroda termiczna, uszczelka w skrzydle, dwie uszczelki w ościeżnicy
  • Ościeżnica SUPERTHERM 90 z przegrodą termiczną
  • Doskonałe do domów pasywnych i energooszczędnych

Drzwi przeznaczone do stosowania głównie jako drzwi wejściowe w budownictwie jednorodzinnym. Grubość skrzydła 90 mm, wypełnienie pianką poliuretanową oraz ościeżnica aluminiowa czterokomorowa z przegrodą PCW wypełniona pianką pozwala na ograniczenie strat ciepła.

Skrzydło wyposażono w system zasuwnic (ryglowanie automatyczne i kluczem). W wyposażeniu standardowym znajduje się 6 stałych bolców, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

Dedykowana aluminiowa ościeżnica i próg wyposażone są w przegrodę termiczną PCW, co zapewnia skuteczną izolację i przyczynia się do znacznej poprawy bilansu energetycznego domu. Bezproblemowa wymiana progu w przypadku jego zniszczenia podczas użytkowania.

Masywne zawiasy umożliwiają regulację w trzech płaszczyznach co pozwala na lepsze spasowanie skrzydła z ościeżnicą.

KMT Plus 75 przeszklone

  • Grubość skrzydła 75 mm
  • Bardzo dobre parametry izolacji cieplnej
  • Znaczne ograniczenie zużycia energii
  • Doskonałe do domów pasywnych i energooszczędnych

Grubość skrzydła 75 mm, wypełnienie pianką poliuretanową oraz ościeżnica z przekładką termiczną pozwala na ograniczenie strat ciepła.

Skrzydło wyposażono w system mocnych zamków wielopunktowych. Zamki posiadają 4 klasę odporności na włamanie. W wyposażeniu standardowym znajduje się 6 stałych bolców, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

Dedykowana stalowa ościeżnica i próg wyposażone są w przekładkę termiczną, co zapewnia skuteczną izolację i przyczynia się do znacznej poprawy bilansu energetycznego domu. Bezproblemowa wymiana progu w przypadku jego zniszczenia podczas użytkowania.

Konfigurator online - skonfiguruj drzwi online!

Drzwi wewnętrzne

Forma, styl, kolor i  wyposażenie to jakie będą nowe drzwi, zależy tylko od Państwa preferencji i  wymagań w zakresie wzornictwa, bezpieczeństwa i komfortu.

Pomiar i doradztwo oferujemy gratis!

Więcej informacji oraz ustalenie szczegółów pod numerem:

+48 600 47 10 50