Slide Background
Linia LOFT to propozycja dla nowoczesnych wnętrz.

Dzięki innowacyjnemu designowi w industrialnym stylu możemy uzyskać doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu.

Slide Background
Linia PŁASKIE I TŁOCZONE

Dzięki ich subtelnym przetłoczeniom oraz wysokiej jakości wykonania, nadają się one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Slide Background
Linia PERFEKT

Drzwi Perfekt to linia perfekcyjnie pasująca do Twojego domu!
Skrzydło wykonano w nowatorskiej technologii tłoczenia.

Linia LOFT

Dzięki innowacyjnemu designowi w industrialnym stylu możemy uzyskać doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu. Szyba w drzwiach linii LOFT składa się z trzech szyb, połączonych czarnymi ramkami międzyszybowymi. Środkowa szyba posiada czarne szprosy, dzięki czemu możemy uzyskać pożądany efekt. Od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej drzwi znajdują się aplikacje w kolorze czarnym, co jeszcze bardziej podkreśla nowoczesność drzwi linii LOFT. Drzwi z tej linii doskonale łączą się z czarnymi ościeżnicami, co podkreśla ich walory estetyczne.

Czarna ramka naklejana

Czarne szprosy malowane na szybie środkowej

Przykładowe modele:

Linia PERFEKT

Drzwi Perfekt to linia perfekcyjnie pasująca do Twojego domu!
Skrzydło wykonano w nowatorskiej technologii tłoczenia. Szyba mocowana jest bezpośrednio na płaszcz skrzydła w podtłoczeniu, dzięki czemu płaszczyzna szyby została zrównana z płaszczyzną skrzydła. Nowe rozwiązanie zdecydowanie poprawia estetykę drzwi, idealnie dopasuje się w architekturę nowoczesnego budownictwa.

Wtłoczenie aplikacji

Wtłoczenie ramki od strony wewnętrznej

Zlicowanie szyby

Przykładowe modele:

Linia GLASS

Linia Glass to linia stworzona dla każdego rodzaju wnętrza.
Drzwi w tej linii posiadają nieprzezierną aplikację szklaną – czarną lub lustrzaną – co wzbogaca wygląd drzwi i sprawia, że są one wyjątkowe. Szyba naklejana jest bezpośrednio na powierzchnię skrzydła, dzięki czemu drzwi sprawiają wrażenie przeszklonych, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich właściwości drzwi pełnych. Linia GLASS doskonale sprawdzi się w domach oraz w budownictwie wielorodzinnym.

Zamówienie drzwi online

Więcej informacji na stronie